Zawiadomienie o organizacji VII Zjazdu Absolwentów Liceum Pedagogicznego

Z A W I A D O M I E N I E
Zarząd Stowarzyszenia Absolwentów i Sympatyków Liceum Pedagogicznego „Belfer” w Inowrocławiu organizuje w dniach 21 i 22 września 2019r. VII Zjazd na który zapraszamy wszystkich absolwentów.

Cel: Spotkajmy się, zadbajmy , by wspomnienia zostały z nami na zawsze….

3 komentarze

  1. Bardzo prosze o odpowiedz, to jest druga moja email z pytaniem odnosnie zjazdu absolwentow w dniu 21 wrzesnia. Chcialabym wiedziec ilu osobowe pokoje sa zarezerwowane dla nocujacych. Podrozuje z corka, ja mam zarezerwowane miejsce przez „was” chcialam zarezerwowac pokoj dla corki, okazuje sie, ze w jasminowym gaju nie ma juz miejsc na ten wieczor. Czy ktos moze mi powiedziec jak sa przydzielone miejsca do spania? Bardzo prosze o odpowiedz.

  2. Byłam na tym Zjeżdzie. Wspomnienia ożyły . OCZYMA duszy widziałam Was, których NIE było. a szkoda , gdyż był to bal nad bale.Ogromne dzięki Zarządowi Stowarzyszenia za poniesiony wysiłek. Pobyt w murach naszej szkoły pozwala mi wierzyć ,że wartości z niej wyniesionych nikt nie jest w stanie zniszczyć.Mam nadzieję, że oświata z ruin podniesie się szybko.Pozdrawim.Maria Racinowska/Mariola Popielińska/matura 1959

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.